7 záv. Rokos Ivan
7 záv. Kůrka Tomáš
7 záv. Mikolášek Arnošt

HODINOVKA NA DRÁZE - 8. závod JBP -  České Budějovice

Start prvního běhu - 70 běžců bude v 10:00 h a případný druhý rozběh bude v 11:30 h

Datum a místo:
Sobota 21. července 2018, Atletický stadion SKP 4 Dvory - České Budějovice

Registrace:
Do 18. července je možné elektronicky na http://hodinovka.jihoceskybezeckypohar.cz/ nebo v den závodu v době od 8:30 do 9:30 přímo na místě (viz Časový program)

25.10.2012

Běh okolo Ameriky je vždy velmi dobře organizovaná a členitá trať v přírodě. I letos, při 87. ročníku, přilákala velké množství běžců. V kategoriích mužů, žen a juniorů se sešlo 117 závodníků a plná čtvrtina, tj. 32, byli běžci z JBP. Jelikož na startu bylo i mnoho žactva, tak jsme do Jihočeského běžeckého poháru rozdělovali maximálně možný počet bodů! Tento závod je jediný, kde se používá koeficient pro potřeby určení celkového pořadí pro JBP. Koeficient přepočítá a srovná trať pro všechny  kategorie, aby měli relativně stejné podmínky. Letos dle koeficientu zvítězil celkově Ladislav Stejskal před Danielem Feklem a Martinem Debnárem. Všechny kategorie žen běželi stejně dlouhou trať  a celkově nejrychlejší  byla juniorka Carmen Beshirová, před Lenkou Všetečkovou a naší pohárovou běžkyní Valérií Soukupovou. Celkové výsledky jsou spočítány, ale už v neděli 28. října proběhne ve Velešíně půlmaratón, a ten prověří běžce na delší trati ….