3 záv. Meisl Petra
3 záv. Bělka Jakub

Celkové body přiděleny

10.12.2014

Před posledním závodem, který se poběží 26 prosince na Štěpána v Prachaticích a bonusovou Klekulí je rozhodnuto pouze o celkové vítězce v kategorii žen – Valérii už nikdo nedoběhne J, o vítězi juniorské kategorie – František Círal také nemá konkurenci a o nejpilnějším závodníkovi – letos jsem byl aktivní. V celkovém pořadí mužů se to bude ještě hodně přesýpat. Vedoucí Josef Soukup může skončit i čtvrtý …. Míchat pořadím bude Csirik, Beshír i Stejskal … a tak druhý Jaromír Habara a třetí Karel Nerad musí ještě opravovat J . Prvních 32 běžců má už povinných 8 závodů a opravy jsou tedy na pořadu dne. Rovněž budou zajímavý i boje v kategoriích. V C (50 let) je veliký boj o první místo - P. Reitinger a J. Petrou dělí 1 bod. V týmové soutěži se nejspíš bude rozhodovat na Klekuli … 1 místo buď udrží 3 běžci, nebo zaútočí Zliváci – třetí místo mají již jisté MILIDA Optimum.  Ve Včelné bylo na startu 105 běžců. 80 mužů (44 z JBP) a 25 žen (13 z JBP) a kopa dětí. Zvítězil David Vaš před Jiřím Csirikem z Atletiky Písek a třetí doběhl Josef Soukup z týmu Zliváci. V kategorii žen zvítězila Valérie Soukupová před Carmen Beshírovou a Lucií Špatenkovou.