7 záv. Rokos Ivan
7 záv. Kůrka Tomáš
7 záv. Mikolášek Arnošt

HODINOVKA NA DRÁZE - 8. závod JBP -  České Budějovice

Start prvního běhu - 70 běžců bude v 10:00 h a případný druhý rozběh bude v 11:30 h

Datum a místo:
Sobota 21. července 2018, Atletický stadion SKP 4 Dvory - České Budějovice

Registrace:
Do 18. července je možné elektronicky na http://hodinovka.jihoceskybezeckypohar.cz/ nebo v den závodu v době od 8:30 do 9:30 přímo na místě (viz Časový program)

12.12.2015

V neděli proběhl již 17. závod JBP – Mikulášský běh ve Včelné. Závodu se účastnilo 127 běžců (88 mužů a 39 žen) a spoustu dětí, což znamená, že si běžci připisovali opět maximální bodový přísun do JBP. Zvítězil Jiří Csirik před Romanem Budilem a třetí doběhl Jan Hron. V kategorii žen zvítězila naše Valerie Soukupová před taky naší Terezou Chlupovou a Olgou Lebedovou. Celkem na tento závod, který byl velmi dobře organizován a zajištěn přijelo spousta kvalitních běžců a z nich bylo přihlášeno do JBP 56 běžců (43 mužů a 13 ženy).

Průběžné pořadí JBP doznalo také změny – již jistým vítězem a  vedoucím mužem je Jiří Csirik s 1620 body před J. Habarou – 1580 a J. Bláhou – 1565 b. V kategorii žen jsou na vedoucí pozici hned 2 běžkyně:  Linda Rechtoriková a Gabriela Tomášová s 1597 body před Olinou Lebedovou s 1580.

Do celkového pořadí a pořadí v jednotlivých kategoriích mohou ještě promluvit ostatní běžci hned po Vánocích v Prachaticích na Štěpánském běhu. Do konce JBP je stále o co běhat. Drama se dá očekávat i v soutěži týmů …. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky ... které tam hned dodám :-) ...  http://jihoceskybezeckypohar.rajce.idnes.cz/Mikulassky_beh_Vcelna_2015/#PC060070.jpg