4 záv. Meisl Petra
4 záv. Bělka Jakub

Běh kolem Baby - podán protest!

1.12.2020

Ahoj běžci, byl podán oficiálně protest proti výsledkům Běhu kolem Baby a byl uhrazen příslušný poplatek.

Výkonný výbor Jihočeského klubu maratonců protest uznal a budou se měnit výsledky. O co šlo? Závod byl měřen čipovou časomírou a vybíhali jsme ve vlnách po pěti závodnících po cca 15 vteřinách. Na trati došlo k tomu, že část závodníků běžela podle oficiální trasy závodu v mapě až pod most u Vltavy a pak se vracela zpět, tím pádem si pár metrů naběhla navíc, zřejmě jde o 240 metrů navíc. Druhá skupina se držela zase oficiálního značení trati fáborky a běžela rovně tunelem pod tratí. Prosím ty, kdo běželi pod mostem delší trasu, aby se mi na můj mail m.simek@spucr.cz ozvali a to nejpozději do pátku 4. prosince do půlnoci. Bude jim upraven čas tak, že jim odečteme čas. Nové výsledky zveřejníme příští týden! A změníme bodování, počítejte s tím!